Malé drinky s velkou sílou

IMUNITA – SPALOVÁNÍ – REGENERACE

Shoty z řady ZINGERS, které se vejdou do kapsy, jsou tím, co potřebujete pro své zdraví a sportovní výkon. Jedinečná kombinace zázvoru, kurkumy, chilli a dalších přírodních látek cílí na podporu imunitního systému a zároveň také ovlivňují spalování tuků. 

Britská společnost Organic Soil Association se zabývá certifikací bio produktů ze všech oblastí ekologické výroby. Jen v Británii nese logo Organic Soil Association více než 70 % veškerých bio produktů. Přísné standardy zaručují vysokou kvalitu použitých surovin (minimálně 70 % ingrediencí musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství) i splnění dalších podmínek, které kladou důraz i na způsob zpracování, uchovávání a balení produktů.

Produkty označené logem Organic Soil Assiciation musí splňovat náročné požadavky zahrnující povinné množství obsahu bio surovin ve výši minimálně 70 %. Na etiketě musí být uvedeno přesné množství. Pokud tento údaj na výrobku chybí a přesto má ochrannou známku Organic Soil Association, znamená to, že obsah ekologicky certifikovaných složek je vyšší než 95 %. Podmínky pro udělení certifikátu se vztahují nejen na prokázaný bio původ výchozích surovin, ale také na způsob výroby a následného balení.