vlado_carusel-o-nas-new1

POMÁHÁME ČESKÉMU SPORTU...

Slide background

POMÁHÁME ČESKÉMU SPORTU...

Naše moto „TRÉNUJ FYZIOLOGICKY“, vystihuje podstatu naší filosofie.

S metodami Sport Medical pracují vrcholoví sportovci a reprezentanti České republiky.

Stejné metody a nástroje může používat úplně každý!

Naše historie se začala psát v roce 2015. Vlastně nezačala. Ona se začala psát už před 100 lety, kdy Walter Cannon popsal základní pravidlo principu udržitelnosti vnitřního prostředí. Pár let po něm dostali Hill a Lupton Nobelovu cenu za práci na spotřebě kyslíku a předpověď toho čemu dnes říkáme centrální řízení zátěže. V posledních dvaceti letech Noakes, Feldmann, Ivy, Butelier a další dále rozpracovali modely centrálního řízení zátěže, teorie limitujícího faktoru, vlivu signálních molekul na zátěž, dechovou limitaci zátěže a další modely, které určují výkonnost jedince. Na základě těchto modelů a znalosti postupů používaných nejlepšími světovými odborníky vytváříme a trvale modifikujeme portfolio přístupů, monitorovacích a tréninkových nástrojů, tak abychom Vám byli schopni zajistit to nejlepší z fyziologického tréninku, co vůbec ve světě existuje. Pečlivě vybíráme přístupy, které jsou vědecky podložené a dostatečně ověřené praxí. Novinku vždy raději třikrát obrátíme v ruce, sami na sobě vyzkoušíme a konzultujeme se špičkovými odborníky jak v ČR, tak v zahraničí. Proto Vám můžeme garantovat, že vše co nabízíme je vysoce kvalitní a při správném použití bude mít pozitivní tréninkový efekt. Jsme si vědomi, že někdy nabízíme složité přístroje a postupy, které nelze jen tak koupit a začít používat. Proto je také samozřejmou součástí naší podpory odborné školení jak technické, tak i fyziologické, medicínské a tréninkové ..

U nás nenajdete levné hrudní pásy, sportovní hodinky nižší cenové kategorie, ani doplňky stravy, které slíbí rychlé zlepšení výkonu či zhubnutí. Nenabízíme jednoduchá řešení na složité problémy, neboť ta neexistují. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak už jsou všichni mistři světa, či zdraví a štíhlí, Sport Medical by nikdy nevznikl a Vy byste nečetli tyto stránky. To co Vám nabízíme, není a nebude jednoduché a ani levné. Zato Vám ale zajistíme, že budete moci trénovat či monitorovat své svěřence, pacienty a klienty, těmi nejmodernějšími vědecky podloženými postupy, které dosud v našich končinách nebyly k dispozici.

Děkujeme Vám, že jste text dočetli až sem, znamená to, že Vás náš přístup oslovil a motivuje. Víme, že naše vize je těžká, ale pevně věříme, že s Vaší pomocí ji dokážeme naplnit.

Nehodláme jen prodávat, ale budeme Vás také vzdělávat a proto Vás již rovnou zveme do sekce blogu, kde budeme publikovat odborné články jak naše, tak od předních odborníků z ČR i ze světa.

Děkujeme a hodně štěstí
Tým Sport Medical